Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SuPeR MaRiO
Admin
1 2
SuPeR MaRiO
3 4

Yaş : Kayıt tarihi : 16/11/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden :

AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için) Vide
MesajKonu: AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için)   AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için) EmptyPerş. Kas. 20, 2008 6:35 pm

Çoklu sesleri düzenleme, örnek önizleme imkanı sunan, 64'ten fazla stereo ses ve sanal mix envanterine sahip bir program olan AudioDesk ile otomatik mix'ler yapabilir, grafiksel olarak mix ve efekt düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu özelliklerin yanında daha bir çok özelliği bulunan bu program ile istediğiniz mix'leri artık kolayca yapabileceksiniz. AudioDesk ile Mac'inizde her şarkıyı düzenleyebilirsiniz.
MixingView özelliği bulunan yazılım bu özelliği ile şarkılarınızı tek olarak gösterir ve bu sayede çok daha rahat kayıtlar yapabilmenize olanak tanır. Her işlemi otomatik yapabileceği gibi istediğiniz parametreleri belirleyerek de kendi istediğiniz düzenlemeleri oluşturabilirsiniz. Otomasyon sisteminin sunduğu zengin kullanıcı arayüzü sayesinde sınırsız bir dünyada dilediğiniz şekilde çalışmalar çıkarabilirsiniz.
http://www.tamindir.com/downloading/18135/AudioDesk.htm

AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası